Hem Kablar Nätverkskablar & adaptrar Fiberkablar & adaptrar

Fiberoptiska kablar & adaptrar

Vi har ett enormt sortiment av fiberkablar och adaptrar som garanterar pålitliga fibernätverksanslutningar.
1-10 av 45 resultant
Multimode Duplex Fiber Cable (ST-SC)
FIBSTSC2
Fiberoptisk kabel - multiläge duplex 62,5/125 - LSZH - ST/SC - 2 m

Anslut fibernätverksenheter för snabba överföringar med halogenfri kabel

12,99 € exkl. moms
16,24 € inkl. moms
Multimode Duplex Fiber Cable (62.5/125, LC-ST)
FIBLCST1
Fiberoptisk kabel - multiläge duplex 62,5/125 - LSZH - LC/ST - 1 m

Anslut fibernätverksenheter för snabba överföringar med halogenfri kabel

12,99 € exkl. moms
16,24 € inkl. moms
Fiberoptisk kabel - multiläge duplex 50/125 - LSZH - LC/SC - 1 m
50FIBLCSC1
Fiberoptisk kabel - multiläge duplex 50/125 - LSZH - LC/SC - 1 m

Anslut fibernätverksenheter för snabba överföringar med halogenfri kabel

12,99 € exkl. moms
16,24 € inkl. moms
Fiberoptisk kabel - 10 Gb Aqua - multiläge duplex 50/125 - LSZH - ST/ST - 1 m
A50FBSTST1
Fiberoptisk kabel - 10 Gb Aqua - multiläge duplex 50/125 - LSZH - ST/ST - 1 m

Levererar snabb, pålitlig dataöverföring över nätverksutrustning av hög kvalitet

12,99 € exkl. moms
16,24 € inkl. moms
2 m 10 GB Aqua 50/125 Duplex LSZH multiläge fiberpatchkabel LC - SC
A50FBLCSC2
2 m 10 GB Aqua 50/125 Duplex LSZH multiläge fiberpatchkabel LC - SC

Levererar snabb, pålitlig dataöverföring över nätverksutrustning av hög kvalitet

12,99 € exkl. moms
16,24 € inkl. moms
Multimode Duplex Fiber Cable (62.5/125, LC-SC)
FIBLCSC2
Fiberoptisk kabel - multiläge duplex 62,5/125 - LSZH - LC/SC - 2 m

Anslut fibernätverksenheter för snabba överföringar med halogenfri kabel

13,99 € exkl. moms
17,49 € inkl. moms
Fiberoptisk kabel - multiläge duplex 50/125 - LSZH - LC/SC - 2 m
50FIBLCSC2
Fiberoptisk kabel - multiläge duplex 50/125 - LSZH - LC/SC - 2 m

Anslut fibernätverksenheter för snabba överföringar med halogenfri kabel

13,99 € exkl. moms
17,49 € inkl. moms
Multimode Duplex Fiber Cable (62.5/125, LC-SC)
FIBLCSC1
Fiberoptisk kabel - multiläge duplex 62,5/125 - LSZH - LC/SC - 1 m

Anslut fibernätverksenheter för snabba överföringar med halogenfri kabel

13,99 € exkl. moms
17,49 € inkl. moms
Multimode Duplex Fiber Cable (62.5/125, LC-LC)
FIBLCLC1
Fiberoptisk kabel - multiläge duplex 62,5/125 - LSZH - LC/LC - 1 m

Anslut fibernätverksenheter för snabba överföringar med halogenfri kabel

13,99 € exkl. moms
17,49 € inkl. moms
2 m 50/125 multiläges Duplex-fiberpatchkabel LC - ST
50FIBLCST2
2 m 50/125 multiläges Duplex-fiberpatchkabel LC - ST

Anslut fibernätverksenheter för snabba överföringar med halogenfri kabel

13,99 € exkl. moms
17,49 € inkl. moms
1 3 4 ... 5
Visa alla