SFP-moduler

StarTech.coms SFP-moduler ger dig den bekvämlighet och tillförlitlighet du behöver för att garantera tillförlitlig nätverksprestanda. Alla våra SFP-moduler täcks av garanti och livstidsgaranti på teknisk support.

1-10 av 274 resultant
Juniper SFP-FE20KT15R13-kompatibel SFP sändarmodul - 100Base-BX10-D (nedströms)
Ny
SFPFE20KT5R3
Juniper SFP-FE20KT15R13-kompatibel SFP sändarmodul - 100Base-BX10-D (nedströms)

100 Mbps | Enkele modus | LC | 20 km | Livstidsgaranti

285,99 € exkl. moms
357,49 € inkl. moms
Dell EMC SFP-1G-BX80-D-kompatibel SFP sändarmodul - 1000Base-BX80 (nedströms)
Ny
SFP1GBX80DES
Dell EMC SFP-1G-BX80-D-kompatibel SFP sändarmodul - 1000Base-BX80 (nedströms)

1 Gbps | Enkele modus | LC | 80 km | Livstidsgaranti

216,99 € exkl. moms
271,24 € inkl. moms
Juniper SFP-FE20KT13R15-kompatibel SFP sändarmodul - 100Base-BX10-U (uppströms)
Ny
SFPFE20KT3R5
Juniper SFP-FE20KT13R15-kompatibel SFP sändarmodul - 100Base-BX10-U (uppströms)

100 Mbps | Enkele modus | LC | 20 km | Livstidsgaranti

285,99 € exkl. moms
357,49 € inkl. moms
Dell EMC AOC-SFP-10G-3M-kompatibel SFP+ aktiv optisk kabel - 3 m
AOCSFP10G3ME
Dell EMC AOC-SFP-10G-3M-kompatibel SFP+ aktiv optisk kabel - 3 m

SFP+-fiberkabel | 10 Gbps | AOC | Livstidsgaranti

114,99 € exkl. moms
143,74 € inkl. moms
Dell EMC AOC-SFP-10G-2M-kompatibel SFP+ aktiv optisk kabel - 2 m
AOCSFP10G2ME
Dell EMC AOC-SFP-10G-2M-kompatibel SFP+ aktiv optisk kabel - 2 m

SFP+-fiberkabel | 10 Gbps | AOC | Livstidsgaranti

108,99 € exkl. moms
136,24 € inkl. moms
Dell EMC AOC-SFP-10G-5M-kompatibel SFP+ aktiv optisk kabel - 5 m
AOCSFP10G5ME
Dell EMC AOC-SFP-10G-5M-kompatibel SFP+ aktiv optisk kabel - 5 m

SFP+-fiberkabel | 10 Gbps | AOC | Livstidsgaranti

120,99 € exkl. moms
151,24 € inkl. moms
Dell EMC SFP-1G-BX80-U-kompatibel SFP sändarmodul - 1000Base-BX80 (uppströms)
SFP1GBX80UES
Dell EMC SFP-1G-BX80-U-kompatibel SFP sändarmodul - 1000Base-BX80 (uppströms)

1 Gbps | Enkele modus | LC | 80 km | Livstidsgaranti

216,99 € exkl. moms
271,24 € inkl. moms
Cisco SFP-10G-ZR-kompatibel SFP+ sändarmodul - 10GBase-ZR
SFP-10G-ZR-ST
Cisco SFP-10G-ZR-kompatibel SFP+ sändarmodul - 10GBase-ZR

10 Gbps | Enkele modus | LC | 80 km | Livstidsgaranti

1 081,99 € exkl. moms
1 352,49 € inkl. moms
Dell EMC QSFP-40G-SR4-kompatibel QSFP+ sändarmodul - 40GBase-SR4
QSFP40GSR4ES
Dell EMC QSFP-40G-SR4-kompatibel QSFP+ sändarmodul - 40GBase-SR4

40 Gbps | Multimode | MPO | 150 m | Livstidsgaranti

354,99 € exkl. moms
443,74 € inkl. moms
HP JL563A-kompatibel SFP+ sändarmodul - 100/1000/10000Base-TX
JL563A-ST
HP JL563A-kompatibel SFP+ sändarmodul - 100/1000/10000Base-TX

10 Gbps | Koper | RJ-45 | 30 m | Livstidsgaranti

393,99 € exkl. moms
492,49 € inkl. moms
1 3 4 5 ... 28
Visa alla