Vissa cookies är nödvändiga för att webbplatsen ska fungera för dig. Du kan blockera eller radera alla cookies från denna webbplats, men då kommer vissa avdelningar inte fungera. För att läsa mer om hur vi använder cookies, se vårt integritetspolicy.

OK

×

Are you in the United States?

Visit our U.S.A. & International site for relevant pricing, distribution and product availability information.

Go to StarTech.com

Bläddra bland produkter...

/
/ Moduler

SFP-moduler

StarTech.coms SFP-moduler ger dig den bekvämlighet och tillförlitlighet du behöver för att garantera tillförlitlig nätverksprestanda. Alla våra SFP-moduler täcks av garanti och livstidsgaranti på teknisk support.

För vårt hela SFP-moduler sortiment, besök vår europeiska sida.

Visar 1-10 av 84 resultant

Sortera: Relevans| Nyast | Pris | Alfabetisk
Sida: 1 3 4 5 ... 9 | Visa alla
Cisco-kompatibel 10GBase-SR SFP+ fibersändtagarmodul 850 nm MM LC med DDM - 300 m
SFP10GSRST

Cisco-kompatibel 10GBase-SR SFP+ fibersändtagarmodul 850 nm MM LC med DDM - 300 m

Lägg till, ersätt eller uppgradera SFP+-moduler på 10G-fiberutrustning

435,99 € exkl. moms
544,99 € inkl. moms

10 Gigabit fiber SFP+-sändtagarmodul - HP 455883-B21-kompatibel - MM LC med DDM - 300 m
455883B21ST

10 Gigabit fiber SFP+-sändtagarmodul - HP 455883-B21-kompatibel - MM LC med DDM - 300 m

Få tillförlitliga 10Gb Ethernet-anslutningar och kostnadsbesparingar med denna Mini-GBIC-modul i multiläge

429,99 € exkl. moms
537,49 € inkl. moms

Cisco SFP-GE-T-kompatibel Gigabit RJ45 SFP-sändtagarmodul i koppar - Mini-GBIC
SFPC1110

Cisco SFP-GE-T-kompatibel Gigabit RJ45 SFP-sändtagarmodul i koppar - Mini-GBIC

Lägg till stöd för Ethernet-anslutningar med 1000 Mbps och koppar RJ45 till nätverksutrustning med extra SFP-platser

97,99 € exkl. moms
122,49 € inkl. moms

10 Gigabit fiber SFP+-sändtagarmodul - HP J9151A-kompatibel - SM LC med DDM - 10 km
J9151AST

10 Gigabit fiber SFP+-sändtagarmodul - HP J9151A-kompatibel - SM LC med DDM - 10 km

Garantera tillförlitliga 10Gb Ethernet-anslutningar och kostnadsbesparingar med denna Mini-GBIC-modul i enkelläge

674,99 € exkl. moms
843,74 € inkl. moms

10 Gigabit fiber SFP+-sändtagarmodul - Cisco SFP-10G-LR-kompatibel - SM LC - 10 km
SFP10GLRST

10 Gigabit fiber SFP+-sändtagarmodul - Cisco SFP-10G-LR-kompatibel - SM LC - 10 km

Ge kraftfulla, kostnadseffektiva 10Gb Ethernet-anslutningar över fiber i enkelläge med denna Mini-GBIC-modul

589,99 € exkl. moms
737,49 € inkl. moms

Gigabit fiber SFP-sändtagarmodul - HP J4858C-kompatibel - MM LC med DDM - 550 m
J4858CST

Gigabit fiber SFP-sändtagarmodul - HP J4858C-kompatibel - MM LC med DDM - 550 m

Få tillförlitliga och kostnadseffektiva Gigabit Ethernet-anslutningar över fiber i multiläge med denna Mini-GBIC-modul

77,99 € exkl. moms
97,49 € inkl. moms

10 Gigabit fiber SFP+-sändtagarmodul - Cisco SFP-10G-LR-S-kompatibel - SM LC - 10 km
SFP10GLRSST

10 Gigabit fiber SFP+-sändtagarmodul - Cisco SFP-10G-LR-S-kompatibel - SM LC - 10 km

Lägg till tillförlitliga och kostnadseffektiva 10 Gigabit Ethernet-anslutningar över fiber i enkelläge med denna SFP-modul

582,99 € exkl. moms
728,74 € inkl. moms

Gigabit fiber SFP-sändtagarmodul - Cisco GLC-SX-MM-kompatibel - MM LC - 550 m - 10-pack
GLCSXMM10PST

Gigabit fiber SFP-sändtagarmodul - Cisco GLC-SX-MM-kompatibel - MM LC - 550 m - 10-pack

Maximera kostnadsbesparingar och prestanda med detta paket med Mini-GBIC-moduler i multiläge

652,99 € exkl. moms
816,24 € inkl. moms

Gigabit fiber SFP-sändtagarmodul - Cisco GLC-LH-SM-kompatibel - SM/MM LC - 10-pack
GLCLHSM10PST

Gigabit fiber SFP-sändtagarmodul - Cisco GLC-LH-SM-kompatibel - SM/MM LC - 10-pack

Maximera kostnadsbesparingar och prestanda med detta paket med Mini-GBIC-moduler i enkelläge/multiläge

725,99 € exkl. moms
907,49 € inkl. moms

Gigabit RJ45 SFP-sändtagarmodul i koppar - HP 453154-B21-kompatibel
453154B21ST

Gigabit RJ45 SFP-sändtagarmodul i koppar - HP 453154-B21-kompatibel

Räkna med tillförlitliga och kostnadseffektiva Gigabit Ethernet-anslutningar med denna RJ45 Mini-GBIC-modul

158,99 € exkl. moms
198,74 € inkl. moms

Sida: 1 3 4 5 ... 9 | Visa alla