StarTech.com

Citrix EG3C0000086-kompatibel SFP sändarmodul - 1000Base-SX

1 Gbps | Multimode | LC | 550 m | Livstidsgaranti

Produkt ID: EG3C0000086-ST

  • 100 % kompatibilitet med Citrix EG3C0000086 garanterad
  • StarTech.coms SFP-moduler täcks av en livstidsgaranti
  • Uppfyller eller överträffar OEM-specifikationer och MSA-industristandarder (Multi-Source Agreement)
Visa mer
  • Låg strömförbrukning, mindre än < 1.0 W
  • Är hot-swappable med fiberoptiska moduler
41,99 € EUR exkl. moms
52,49 € EUR inkl. moms

Tekniska specifikationer

Information om garanti
Garanti Lifetime
Hårdvara
Compatible Brand Citrix
Prestanda
DDM Ja
Maximal dataöverföringshastighet 1.25 Gbps
Medeltid mellan fel (MTBF) 629,953,711 hours
Utseende
Produktbredd 56.600
Produkthöjd 12.500
Produktlängd 1.4 cm [0.5 in]
Produktvikt 16.000
Förpackning
Fraktvikt (förpackning) 50.000
Package Height 31.000
Package Length 115.000
Package Width 90.000
Vad det är i lådan
Ingår i paketet 1 - SFP-sändtagare

Certifikat