Fiberoptiska kablar & adaptrar

Vi har ett enormt sortiment av fiberkablar och adaptrar som garanterar pålitliga fibernätverksanslutningar.

1 - 10 av 51 resultant

Filter
(11)
(6)
(3)
(10)
(8)
(6)
(4)
(1)
(2)
(8)
(31)
(12)
(12)
(15)
(9)
(7)
(8)
(43)
(13)
(10)
Sortera:
450FBLCLC1

Aqua OM4 Duplex fiberoptisk kabel i multiläge - 100 Gb - 50/125 - LSZH - LC/LC - 1 m

Ansluta 40GBase-SR4, 100GBase-SR10, SFP+ och QSFP+ tranceivers i 40- och 100-Gigabit nätverk

Ditt pris
€23,99 EUR excl. VAT
€29,99 EUR incl. VAT
450FBLCLC10

10 m OM4 LC till LC-multiläge duplex fiberoptisk patchkabel

Aqua fiberoptisk kabel | 50/125 | 40GBase-SR4 | 100GBase-SR10 | LSZH

Ditt pris
€57,99 EUR excl. VAT
€72,49 EUR incl. VAT
450FBLCLC15

15 m OM4 LC till LC-multiläge duplex fiberoptisk patchkabel

Aqua fiberoptisk kabel | 50/125 | 40GBase-SR4 | 100GBase-SR10 | LSZH

Ditt pris
€75,99 EUR excl. VAT
€94,99 EUR incl. VAT
450FBLCLC2

Aqua OM4 Duplex fiberoptisk kabel i multiläge - 100 Gb - 50/125 - LSZH - LC/LC - 2 m

Ansluta 40GBase-SR4, 100GBase-SR10, SFP+ och QSFP+ tranceivers i 40- och 100-Gigabit nätverk

Ditt pris
€25,99 EUR excl. VAT
€32,49 EUR incl. VAT
450FBLCLC3

Aqua OM4 Duplex fiberoptisk kabel i multiläge - 100 Gb - 50/125 - LSZH - LC/LC - 3 m

Ansluta 40GBase-SR4, 100GBase-SR10, SFP+ och QSFP+ tranceivers i 40- och 100-Gigabit nätverk

Ditt pris
€31,99 EUR excl. VAT
€39,99 EUR incl. VAT
450FBLCLC5

Aqua OM4 Duplex fiberoptisk kabel i multiläge - 100 Gb - 50/125 - LSZH - LC/LC - 5 m

Ansluta 40GBase-SR4, 100GBase-SR10, SFP+ och QSFP+ tranceivers i 40- och 100-Gigabit nätverk

Ditt pris
€35,99 EUR excl. VAT
€44,99 EUR incl. VAT
450FBLCLC7

7 m OM4 LC till LC-multiläge duplex fiberoptisk patchkabel

Aqua fiberoptisk kabel | 50/125 | 40GBase-SR4 | 100GBase-SR10 | LSZH

Ditt pris
€46,99 EUR excl. VAT
€58,74 EUR incl. VAT
50FIBLCLC1

Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/LC - 1 m

Connect fiber network devices for high-speed transfers with LSZH rated cable

Ditt pris
€13,99 EUR excl. VAT
€17,49 EUR incl. VAT
50FIBLCLC10

Fiberoptisk kabel - multiläge duplex 50/125 - LSZH - LC/LC - 10 m

Anslut fibernätverksenheter för snabba överföringar med halogenfri kabel

Ditt pris
€22,99 EUR excl. VAT
€28,74 EUR incl. VAT
50FIBLCLC15

Fiberoptisk kabel - multiläge duplex 50/125 - LSZH - LC/LC - 15 m

Anslut fibernätverksenheter för snabba överföringar med halogenfri kabel

Ditt pris
€27,99 EUR excl. VAT
€34,99 EUR incl. VAT
Tillbaka till toppen